На нараді обговорено актуальні проблеми житлово-господарського комплексу району

19.02.2016 08:53:14
На нараді обговорено актуальні проблеми житлово-господарського комплексу району

19 лютого 2016 року в залі засідань районної державної адміністрації під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Сергія Шевченка відбулась робоча нарада керівництва житлово – комунальним господарством району з керівниками сільських комунальних підприємств. В ході засідання було підсумовано роботу сільських комунальних підприємств за 2015 рік та розглянуто питання заборгованості населення по сплаті комунальних послуг.

В роботі наради взяли участь голови Заозерненської, Кам’янської, Роздольненської, Тавричанської сільських рад, начальник юридичного відділу районної державної адміністрації, головний лікар на завідувач лабораторією СЕС Каховського району, заступник начальника ДПРЧ – 13 Каховського МРУ ДСНС України в Херсонській області.

Розпочинаючи засідання Сергій Олександрович зазначив на тому, що порядок денний наради сформувався виходячи з актуальності проблем житлово-господарського комплексу району.

З питання якості питної води, виконання заходів підтримки належного санітарного стану джерел та мереж постачання питної води доповіла головний лікар на завідувач лабораторією СЕС Каховського району Шелест Галина.

Начальник юридичного відділу райдержадміністрації Анна Нечпал надала присутнім консультації юридичного характеру щодо дотримання норм чинного законодавства та вирішення проблем в площині юридичного права.

Також в ході засідання піднімалися питання щодо проблем зменшення заборгованості населення за надані послуги з водопостачання, відведення стічних вод, вивозом твердих побутових відходів в умовах збільшення заборгованості за надані послуги а також дотримання правил пожежної безпеки, підтримки пожежних гідрантів в робочому стані;

Голови сільських рад та керівники СКП  винесли на розгляд основні проблеми життєдіяльності громад та комунальних підприємств.

За результатами розгляду, складено перелік основних проблем, які потребують вирішення.

Корисні посилання