На обласній селекторній нараді обговорили найбільш актуальні та гострі питання Верхньорогачицького району Херсонської області

09.12.2019 12:23:11
На обласній селекторній нараді обговорили найбільш актуальні та гострі питання Верхньорогачицького району Херсонської області


 

Сьогодні, 09 грудня 2019 року, на щотижневій селекторній нараді при голові Херсонської обласної державної адміністрації Юрію Гусєву обговорили проблемні питання розвитку Верхньорогачицького району та шляхи їх вирішення.

Так, із даного питання виступив голова Верхньорогачицької райдержадміністрації Євген Ларченко, який окреслив найбільш актуальні та гострі проблеми району, серед яких: незадовільний стан дорожнього покриття автомобільної дороги Т 22-08 (К.Дніпровська-В.Лепетиха-Каховка)-ВерхнійРогачик-Н.Сірогози), впровадження процесів децентралізації у районі та фінансування фельдшерсько-акушерських пунктів Верхньорогачицького району.

Зі слів очільника району та керівників Херсонської обласної державної адміністрації вирішення всіх проблемних питань заплановане найближчим часом. Так, стосовно ремонту дорожнього покриття то даний об’єкт включено до переліку об’єктів, як такий, що має першочергове значення для області та підлягає капітальному ремонту в 2020 році. Стосовно вирішення інших питань, голова райдержадміністрації Євген Ларченко вбачає їх вирішення у контексті тісної та конструктивної співпраці з селищним та сільськими головами району.

Під час селекторного засідання були розглянуті й інші важливі питання життєзабезпечення області. Зокрема, це питання забезпечення якісною питною водою населених пунктів області, де використовується привізна вода; підключення шкіл області до високошвидкісного Інтернету; виконання державної програми забезпечення житлом дітей сиріт.

 

 

Корисні посилання