На одного мешканця Білозерського району припадає 90,3 дол. США іноземних інвестицій

03.09.2013 16:07:00

У розрахунку на одного мешканця Білозерського району припадає 90,3 дол. США іноземних інвестицій

У розрахунку на одного мешканця району припадає 90,3 дол. США. Обсяг капітальних інвестицій у розрахунку на одиницю населення наростаючим підсумком з початку року становить 716,1 грн, що є одним із найвищих показників серед районів області. Станом на 01 липня 2013 року загальний обсяг прямих іноземних інвестицій, внесених в економіку району, становив 6069,3 тис. дол. США (2,4% до загального обсягу по області). Питання про виконання в районі завдань і доручень Президента України щодо створення привабливого інвестиційного клімату були розглянуті на нараді при голові районної державної адміністрації 02 вересня 2013 року. 
Голова районної державної адміністрації Валерій Поддубний навів приклади результатів роботи в зазначеному напрямку, основними із яких є проведення інвентаризації та затвердження переліку вільних земельних ділянок, які можуть бути використані при реалізації інвестиційних проектів, моніторинг виробничих приміщень, підприємств, які не здійснюють діяльність, об’єктів незавершеного будівництва з метою їх використання у реалізації в інвестиційних проектах, а також залучення в економіку району коштів міжнародної технічної допомоги. 
У рамках обговорення питання стосовно створення привабливого інвестиційного клімату розглянуто стан підготовки району до участі в Міжнародному інвестиційному форумі «Таврійські горизонти: привабливість, співпраця, інвестиції, економічний розвиток», який відбудеться 27-28 вересня 2013 року в м. Нова Каховка. Валерій Поддубний надав відповідні доручення стосовно підготовки якісної та актуальної інформації, презентаційних матеріалів, а також формування списку запрошених інвесторів з метою повноцінного представлення Білозерського району на даному заході.

Корисні посилання