На одному із найнебезпечніших пішохідних переходів по вулиці Перекопській у Херсоні встановили світлодіодний ліхтар для загального освітлення та інформування водіїв

22.08.2016 10:32:55
На одному із найнебезпечніших пішохідних переходів по вулиці Перекопській у Херсоні встановили світлодіодний ліхтар для загального освітлення та інформування водіїв
Це експериментальна установка ТОВ “ВАТРА” – підприємства, яке займається проектуванням, конструюванням та виготовленням освітлювальних приборів. У Херсоні установкою обладнання займався офіційний представник заводу у регіоні – компанія “ЮГ-СВІТЛО”.

Ліхтар працює віід системи зовнішнього освітлення та має два режими роботи – від світлофора (у конкретний час доби) або фотоелемента (вмикатиметься автоматично у темний час доби).
“Першочерговим завданням при встановленні такого обладнання, звичайно, було посилити безпеку на небезпеченому пішохідному переході. Установка унікальна та економна. Вона має захист від несприятливих погодніх умов, стійка до ударів блискавки під час грози. Тому можна гарантувати її безперебійну роботу”, – зазначає директор компанії “ЮГ-СВІТЛО” Олег Ковальов.
Оглянути ділянку прийшов і міський голова Херсона Володимир  Миколаєнко.
“Поки що це презентація наших партнерів, які самостійно із погодженням із міською радою встановили цей ліхтар. Дуже багато аварій стається на цьому місці. Це магістральна мережа, тут постійний великий потік транспорту. Тому для установки була обрана саме ця ділянка. У подальшому передбачимо у бюджеті кошти для встановлення таких ліхтарів на інших небезпечних пішохідних переходах. Головне – щоб це допомогло зберегти життя херсонців”, – відзначає він.

Корисні посилання