На підготовку білозерських шкіл до нового навчального року використали більше 1 млн грн

30.08.2013 16:23:00

При підготовці до нового навчального року загальноосвітніх та позашкільних закладів Білозерського району було використано 1 млн 275 тис. грн, з них понад 850 тис. грн бюджетних коштів та 425 тис. грн благодійних коштів

При підготовці до нового навчального року загальноосвітніх та позашкільних закладів Білозерського району було використано 1 млн 275 тис. грн, з них понад 850 тис. грн бюджетних коштів та 425 тис. грн благодійних коштів. Ці цифри були озвучені на засіданні колегії Білозерської районної державної адміністрації, яке відбулося 28 серпня 2013 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Валерія Поддубного. В цілому освітні заклади району готові до нового навчального року.
Також було відзначено, що основними завданнями, при підготовці до 2013/14 навчального року було виконання нових соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України», а саме: створення належних умов функціонування дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів; забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти; створення в районі сприятливих умов для розвитку творчих здібностей учнів; забезпечення належних умов навчання дітям з особливими освітніми потребами; проведення роботи, направленої на пропагування та популяризацію здорового способу життя. 
Відповідно до стратегічних ініціатив Президента України щодо модернізації освіти Микільська загальноосвітня школа в липні 2013 року за Національним проектом «Відкритий світ» отримала комп’ютерне обладнання, до складу якого входить 12 ноутбуків, 30 нетбуків, 30 планшетів та серверне обладнання, п’ять інтерактивних дошок, які встановлені у кабінетах фізики, хімії, географії, історії, класній кімнаті 2-го класу. Позитивним моментом було відзначено і збільшення контингенту учнів загальноосвітніх шкіл району, який становитиме 6234 чол., що на 40 учнів більше проти 2012/13 навчального року.

Корисні посилання