На порядку денному – питання захисту прав дітей

03.12.2019 08:49:55
На порядку денному – питання захисту прав дітей

03 грудня 2019 року відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини при Великоолександрівській районній державній адміністрації. На розгляд дорадчого органу було винесено низку важливих та відповідальних питань, що стосуються захисту прав та інтересів дітей району, зокрема:

  1. Про виконання батьківських обов’язків.
  2. Про доцільність підготовки для подання до суду висновку органу опіки та піклування про визначення місця проживання дитини.
  3. Про доцільність підготовки для подання до суду висновку органу опіки та піклування про вирішення спорів щодо участі одного з батьків у виховання дитини та визначення способів такої участі.

Під час проведення засідання членами комісії ретельно вивчено всі наявні документи по заявлених справах, що потребували свого вирішення, заслухано громадян, яких було запрошено для вирішення питань по суті.

За результатами підготовлених службою у справах дітей райдержадміністрації висновків, заслухавши окремі думки та пояснення учасників засідання, комісією були прийняті відповідні рішення та передані за компетенцією на виконання.

 

Корисні посилання