На порядку денному – умови проживання одиноких громадян похилого віку

04.09.2019 08:40:26
На порядку денному – умови проживання одиноких громадян похилого віку

У Великоолександрівській районній державній адміністрації відбулася робоча нарада щодо ефективної роботи відділень з обслуговування одиноких громадян похилого віку районного територіального центру. На разі, таких у районі працює два: на територіях Великоолександрівської та Калинівської селищних рад у яких доживають свій вік 19 та 11 самотніх стареньких мешканців району.

Учасники наради на чолі з керівниками райдержадміністрації першим заступником голови районної державної адміністрації Б.Пигидою, заступником голови  О.Лавренко обговорили ряд питань, щодо подальшого ефективного функціонування зазначених відділень. Зважаючи на важливість порушеної проблеми проживання самотніх громадян похилого віку, особливо таких, які потребують постійного догляду, це питання перебуватиме на контролі в органах влади.

За результатами робочої наради будуть напрацьовані пропозиції щодо ефективного використання коштів та створення комфортних умов для перебування таких осіб.  Усі пропозиції будуть передані для подальшого розгляду до районної ради.

Корисні посилання