На порядку денному - внесення змін до бюджету

20.11.2017 15:02:40

Сьогодні голова райдержадміністрації Валерій Салтиков провів позачергове засідання колегії на якому розглядалося питання внесення змін до головного фінансового документу району. В роботі засідання взяла участь голова районної ради Тетяна Тертична.

З детальними роз’ясненнями щодо обставин, які викликали необхідність внесення змін до районного бюджету виступила начальник фінансового управління райдержадміністрації Ірині Єремейчук та запропонувала до розгляду присутніх проект змін, яким передбачається збільшення обсягу дохідної частини загального фонду районного бюджету на 588,9 тис.грн. та пропонується внести зміни до плану по доходам без зміни загального обсягу бюджету.

За інформацією доповідача внесення змін викликане необхідністю змінити як дохідну частину районного бюджету, так і видаткову її частину, а також розділу фінансування.

За рахунок трансфертів з державного бюджету в цілому збільшується обсяг загального фонду районного бюджету на 751,8 тис.грн., в т.ч. скорочення на 600,0 тис.грн. субвенції на здійснення програм соціального захисту населення, збільшенння на 1 195,0 тис.грн. за рахунок субвенції на соціально-економічний розвиток та на 105,9 тис.грн. за рахунок субвенції на проведення перших виборів до Роздольненської об’єднаної громади, медична субвенція з державного бюджету отримана в обсязі 50,9 тис.грн.

За рахунок трансфертів з інших місцевих бюджетів області в цілому скорочується обсяг надходжень на 162,9 тис.грн., з них: субвенція з обласного бюджету скорочена на 327,4 тис.грн., на 17,5 тис.грн. збільшено субвенцію з міського бюджету міста Каховка та на 147,0 тис.грн. передано субвенції з бюджетів сільських, селищної рад.

В результаті прийнятих рішень виділятимуться кошти на проведення капітального ремонту будівлі та по заміні вікон та дверей в АЗПСМ №3, покрівлі будівлі Сергіївської ЗОШ, поточного ремонту внутрішніх та наружних укосів в Семенівському НВК, на проведення енергоаудиту, на придбання предметів, матеріалів, обладнання та інвентарю та продуктів харчування в сільські школи, на реконструкцію адміністративної будівлі по вул. Я.Мудрого, на проведення заходів з позашкільної освіти, фінансування заходів районної програми організації трудового суперництва, утримання районної бібліотеки, фінансування ДЮСШ «Колос»,  придбання медичного обладнання тощо.

Під час обговорення проекту рішення Валерій Миколайович запропонував на випадок, якщо депутатським корпусом міської ради не буде прийнято відповідного рішення про виділення коштів для придбання необхідного медичного обладнання, враховуючи нагальну потребу в обладнанні медустанови передбачити ці кошти в районному бюджеті.

Колегіально було схвалено проект змін до показників районного бюджету з доповненнями. Фінансовому управлінню доручено підготувати та подати відповідні матеріали з проектом рішення районній раді  для подальшого розгляду та затвердження на сесії. Більш детально внесення змін до райбюджету буде розглянуто на профільній постійній депутатській комісії, за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та затверджено на сесії районної ради, що відбудеться 23 листопада.

Корисні посилання