На селекторній нараді обговорили як будуть працювати заклади освіти у новому навчальному році

09.08.2021 11:40:34
На селекторній нараді обговорили як будуть працювати заклади освіти у новому навчальному році

Стан підготовки закладів освіти області до роботи в новому                  2021/2022 навчальному році стало одним із питань порядку денного селекторної наради, що відбулася під головуванням очільника Херсонщини Сергія Козиря. 

Нагадаємо, два тижні тому рішенням колегії обласної державної адміністрації було визнано незадовільною роботу деяких  органів місцевого самоврядування, спрямовану на підготовку закладів освіти до нового навчального року. Наразі завершено 19 капітальних ремонтів зі 157 запланованих, що становить 12%. 

Як розповіла в.о. начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Ніна Левенець, за рішенням колегії головам громад було рекомендовано вжити заходів щодо використання коштів освітньої субвенції за всіма напрямами на 100%:

«Наразі в області здійснюється комісійне обстеження та перевірки стану закладів освіти, у тому числі з урахуванням шкільного харчування. Робочими групами здійснено комісійне обстеження та перевірки стану 54 закладів освіти. Всього в області має бути обстежено 983 заклади, перевірки треба здійснити до 13 серпня». 

Однією з важливих новацій стають правила роботи закладів освіти в умовах карантину. У разі  потрапляння області в жовту, помаранчеву чи червону зону, задля роботи школи потрібно мати мінімум 80% повністю вакцинованого персоналу. Ця вимога унормована розпорядженням Кабінету Міністрів України. 

На важливості вакцинації освітян наголосив і голова облдержадміністрації Сергій Козир. 

Очільник області наголосив  - ситуацію тримає під контролем особисто. Щеплення педагогічних працівників перебуває у активній фазі з часу проведення зовнішнього незалежного оцінювання, та, на жаль, не має позитивних результатів, які б забезпечили діяльність закладів освіти за очною формою. 

Наразі лише 28 шкіл зможуть навчати дітей за партами: 4 – у Нижньосірогозькій громаді, 3 – у Каланчацькій, по 2 – у Мирненській, Асканія-Нова, Великоолександрівській, Тавричанській, по 1 – у Музиківській, Долматівській, Бехтерській, Верхньорогачицькій, Голопристанській, Херсонській, Горностаївській, Великолепетиській, Скадовській, Милівській, Костянтинівській громадах.Корисні посилання