На селекторній нараді при голові Херсонської ОДА говорили про запровадження ринку землі та інші актуальні питання

01.10.2019 10:57:48
На селекторній нараді при голові Херсонської ОДА говорили про запровадження ринку землі та інші актуальні питання

30 вересня поточного року, відбулася чергова селекторна нарада при голові Херсонської обласної державної адміністрації Юрію Гусєву. Участь у даному заході взяли голова районної державної адміністрації Наталія Тарасова, голова районної ради Геннадій Нестеренко, заступники та радник голови райдержадміністрації, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації та керівники районних організацій, установ.

Під час наради йшлося про законопроєкт, яким має регулюватися земельний ринок в Україні, зареєстрований у Верховній Раді та вже направлений на розгляд комітету. Сам проект закону та супровідні документи до нього вже на Офіційному порталі Верховної Ради. Зі слів доповідачів проект закону розроблений з метою формування законодавчого поля для запровадження ринкового обігу земель сільськогосподарського призначення, забезпечення конституційних прав громадян України на вільне розпорядження своєю власністю, створення прозорих умов для набуття у власність земельних ділянок сільськогосподарського призначення громадянами та юридичними особами України.

Крім того, актуальними до розгляду постали питання щодо формування обласної програми розвитку переробної промисловості, організації осіннього призову на строкову військову службу та питання щодо стану використання коштів освітньої субвенції для забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти, а також коштів субвенції на створення освітнього простору в рамках реалізації концепції «Нова українська школа».

 

Корисні посилання