На щотижневій апаратній нараді обговорено актуальні питання

28.03.2016 14:50:55
На щотижневій апаратній нараді обговорено актуальні питання

На апаратній нараді, яка відбулась 28 березня ц.р., з керівниками структурних підрозділів апарату обласної державної адміністрації Володимиром Клюцевським додатково обговорено дії під час евакуації у зв’язку з тим, що почастішали сигнали замінування будівлі обласної державної адміністрації. Керівникам структурних підрозділів обласної державної адміністрації доручено ще раз провести бесіди з працівниками, в частині більш злагоджених та оперативних дій в таких ситуаціях.

У зв’язку з проведенням у квітні ц.р. комплексної перевірки відповідно до Розпорядження Президента України від 21 березня 2016 року № 59 “Про вивчення у 2016 році діяльності місцевих державних адміністрацій” обговорено питання упорядкування відповідних справ та створення належних умов для роботи в області відповідних фахівців центральних органів виконавчої влади.

Також на нараді обговорені питання відзначення 72-ї річниці створення Херсонської області; необхідності оперативного розміщення на сайті обласної державної адміністрації декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік керівного складу – заступників голови та всіх, без виключення, керівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації та її апарату; покращення розгляду звернень громадян, що надходять на “гарячу” телефонну лінію обласної державної адміністрації.

Корисні посилання