На Сірогозщині готуються до 4 хвилі часткової мобілізації

15.01.2015 09:23:00
На Сірогозщині готуються до 4 хвилі часткової мобілізації

14 січня 2015 року в приміщенні райдержадміністрації відбулася засідання координаційної ради з питання підготовки до проведення 4 хвилі часткової мобілізації.У роботі засідання взяли участь голова районної державної адміністрації Павло Павлов, перший заступник голови районної державної адміністрації Оксана Полуекто, сільські та селищний голови, комісар Нижньосірогозько–Іванівського військового комісаріата Дмитро Самойлов.

Розпочинаючи засідання, Павло Павлов наголосив на тому, що проведення даної зустрічі обумовлене тим, що орієнтовно 20 січня має офіційно розпочатися 4 хвиля мобілізації по всій Україні та наголосив на необхідності вирішення проблемних питань. Головою районної державної адміністрації було зазначено, що наразі тривала підготовка військових комісаріатів до проведення мобілізації.

Більш детально проінформував присутніх про подальшу роботу комісар Нижньосірогозько–Іванівського військового комісаріата Дмитро Самойлов.

Військовий комісар повідомив присутніх, що з метою проведення ротації військовослужбовців та згідно з Указом Президента України з 20 січня 2015 року в Україні розпочнеться 4 хвиля часткової мобілізації. Усі військовозобов’язані, які проживають на території району віком від 20 до 50 років, зобов’язані з’явитися до Нижньосірогозько–Іванівського військового комісаріата для проходження медичної комісії, незалежно від того, прибула повістка чи ні. Не прибуття до призовної дільниці тягне за собою адміністративну та кримінальну відповідальність.

Також голова районної державної адміністрації Павло Павлов, зазначив про необхідність проведення інформаційної роботи щодо проведення 4 хвилі часткової мобілізації.

Корисні посилання