На Скадовщині проходить акція «Повертайтесь живими»

14.02.2015 16:10:26
На Скадовщині проходить акція «Повертайтесь живими»

Протягом січня-лютого поточного року у Красненському сільському будинку культури проходить акція «Повертайтесь живими». Учасники художньої самодіяльності, члени клубу «Витівник», активні читачі місцевої бібліотеки малюють малюнки, пишуть звернення солдатам. Інколи свої відчуття діти висловлюють у власних віршованих рядках.

Всі ці листи передано нашим військовослужбовцям, щоб зігріти їх серця, оберігаючи, нагадуючи про рідну домівку. Адже пишаються красненці й бойовими подвигами своїх односельців.
 
В селі Красному Скадовського району було мобілізовано 10 чоловік до лав українського війська та земляки не залишили наодинці із труднощами своїх односельців.

Ще з настанням холодів громада села зібрала близько 19 тисяч гривень. На ці кошти, вивчивши потреби бійців, придбали військові черевики, теплі речі, бушлати, куртки, термобілизну, костюм-британку, а також 4 бронежилети та каску. У листопаді 2014 року

Красненська сільська рада надала матеріальну допомогу бійцям на погашення комунальних послуг у розмірі понад 3 тисяч гривень.

Ще 6 чоловік було мобілізовано в Красному за 4-ої  хвилі мобілізації. Громада обіцяє й надалі допомагати своїм односельцям. Повертайтесь живими! І хай буде мирним небо над нашою Україною!

Корисні посилання