На Скадовщині обговорили заходи з недопущення збудника африканської чуми свиней на територію району

08.08.2013 16:10:00

07 серпня 2013 року в приміщенні районної державної адміністрації під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Віталія Кулюка проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії

У зв’язку із складною епізоотичною ситуацією в світі щодо африканської чуми свиней, зокрема в Російській Федерації та Республіці Білорусь, які безпосередньо межують з Україною, 07 серпня 2013 року в приміщенні районної державної адміністрації під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Віталія Кулюка проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії. 
Під час засідання заслуховувалось питання виконання заходів щодо недопущення занесення збудника африканської чуми свиней на територію Скадовського району. Вирішено дотримуватись виконання ветеринарно-санітарних вимог в свиногосподарствах Скадовського району. На Скадовському пункті державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на кордоні та транспорті № 23 посилено заходи за недопущенням несанкціонованого ввезення на територію Скадовського району сировини та продукції тваринного походження.
Також на засіданні Комісії розглядалося питання щодо утримання в належному ветеринарно-санітарному стані худобомогильників на території адміністративного району та утримання в належному санітарному стані території сибіркового худобомогильника, що знаходиться на території ДОЦ «Червоні вітрила».

Корисні посилання