На Скадовщині реалізують проект "Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту"

15.07.2013 16:10:00

Скадовська районна державна адміністрація спільно з Херсонською дирекцією Українського державного підприємства поштового зв’язку “Укрпошта” розпочали реалізацію проекту “Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту”

У рамках виконання Національного плану дій на 2013 рік про впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки “Заможне суспільство, конкурентноспроможна економіка, ефективна держава” районна державна адміністрація спільно з Херсонською дирекцією Українського державного підприємства поштового зв’язку “Укрпошта” розпочали реалізацію проекту “Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту”. 
У Скадовському районі впровадження цієї програми розпочалось із погодження Регламенту взаємодії між Скадовською районною державною адміністрацією і Херсонською дирекцією УДППЗ “Укрпошта” щодо забезпечення спрощеного доступу громадян, суб’єктів господарювання до адміністративних послуг.
Реалізація цієї програми визначає виконання національним оператором поштового зв’язку наступних функцій, які відповідають нормам Закону України “Про адміністративні послуги”: інформування населення про можливість доставки документів для надання (отримання) адміністративних послуг через поштові відділення та про необхідний перелік документів для отримання таких послуг. 
До функцій відноситься також приймання та пересилання документів від суб’єктів звернення до суб’єктів надання адмінпослуг цінним листом з повідомленням про вручення, отримання рішення суб’єкта надання адміністративних послуг та його видача (доставка) суб’єкту звернення, надання додаткових послуг (факс, ксерокопіювання, ламінування тощо), приймання оплати за адміністративні послуги (за необхідності у випадках, якщо послуги платні).
Програма дасть змогу мешканцям сільської місцевості отримати низку адміністративних послуг, звернувшись до найближчого поштового відділення Укрпошти. На офіційному веб-сайті районної державної адміністрації створено окремий розділ “Адміністративні послуги”, де розміщено перелік адміністративних послуг і технологічні та інформаційні картки на кожну адміністративну послугу, які надаються в районі. 
Наразі опрацьовуються відповідні матеріали з метою їх подальшого розміщення у відділеннях поштового зв’язку району, а також інформаційні та технологічні картки на кожну адміністративну послугу, яка буде надаватися за допомогою поштового зв’язку.

Корисні посилання