На Скадовщині відбулась туристично-мистецька акція «Маяк-Пацифік-Джарилгач - 2014»

23.09.2014 17:48:00

З метою підвищення туристичної привабливості території острова Джарилгач та популяризації Скадовщини як осередку зеленого туризму 20 вересня 2014 року пройшла пілотна туристично-мистецька акція «Маяк-Пацифік-Джарилгач – 2014»

З метою підвищення туристичної привабливості території острова Джарилгач та популяризації Скадовщини як осередку зеленого туризму 20 вересня 2014 року пройшла пілотна туристично-мистецька акція «Маяк-Пацифік-Джарилгач – 2014». Учасники заходу прибули на острів Джарилгач у бухту «Глибока», де провели відео-зйомки та фото-сесію на тему: «Міфи та легенди острову Джарилгач». У цей час на острові панувала атмосфера далекої грецької епохи. Бажаючі мали змогу побачити та поспілкуватися з богинею любові Афродітою, Ахілом, згадати історичне минуле краю.
 
З приводу проведеного заходу, начальник відділу культури і туризму районної державної адміністрації Ольга Миронець зазначила: «Скадовський район підтримує будь-які починання, що дають змогу покращити стан розвитку туризму в районі та відкривають нові напрямки для роботи у сфері екології, зеленого туризму». Організатори та учасники акції запланували проведення щорічного арт-фестивалю «Маяк-Пацифік-Джарилгач» влітку наступного року, що безперечно приверне увагу туристів та відпочиваючих до Скадовщини.

Корисні посилання