На Скадовщині створили Районну батьківську раду

06.12.2013 23:27:00

За ініціативи районної державної адміністрації та за підтримки батьківської громадськості 20 голів батьківських комітетів шкіл об’єдналися у громадську організацію Районна батьківська рада

03 грудня 2013 року стало важливою подією для розвитку освіти у Скадовському районі. За ініціативи районної державної адміністрації та за підтримки батьківської громадськості 20 голів батьківських комітетів шкіл об’єдналися у громадську організацію Районна батьківська рада.
Високо оцінив дану подію голови районної державної адміністрації Андрій Євстратов. На його думку створення районної батьківської ради стало важливим кроком до удосконалення механізму співпраці органів держаної влади і громадськості на принципах прозорості та відкритості, забезпечення прав усіх учасників навчально-виховного процесу. 
Голова адміністрації переконаний, що відкритий діалог та обговорення актуальних питань організації навчально-виховного процесу за участю батьків стане могутнім стимулом для   впровадження  нових прогресивних ідей щодо вдосконалення освітянської політики, тому така співпраця зробить напрацювання керманичів освіти ефективнішими та забезпечить втілення у життя основних принципів державно-громадського управління школою.
Ініціативні батьки об’єдналися у Районну батьківську раду для того, щоб спільно коригувати процеси в освітянській галузі. Забезпечувати тісну співпрацю з місцевими органами виконавчої влади, вирішувати наболілі проблеми освіти..Здоров’я дітей, благодійні внески, харчування, умови навчання – це не повний перелік питань, якими опікуватиметься новостворений орган.

Корисні посилання