На Скадовщині виховують негативне ставлення до шкідливих звичок

12.09.2013 17:03:00

З метою профілактики шкідливих звичок та правопорушень серед неповнолітніх службою у справах дітей районної державної адміністрації спільно з зацікавленими службами 11 вересня 2013 року в комунальному закладі «Скадовська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Херсонської ради» було проведено День правових та медичних знань на тему «Здоровий спосіб життя – запорука успіху», в якому взяли участь вихованці 9-11 класів навчального закладуУ рамках реалізації нових  соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, сьогодні особливо гостро стоїть проблема виховання здорової молоді. Здоров’я – найбільша людська цінність, яку, на жаль, багато людей починають цінувати та берегти, вже втративши значну частину цього скарбу. Тож, існує необхідність виховання в дітей негативного ставлення до шкідливих звичок і прагнення вести здоровий спосіб життя.    
                                                                         
З метою  профілактики шкідливих звичок та  правопорушень серед неповнолітніх службою у справах дітей районної державної адміністрації спільно з зацікавленими службами 11 вересня 2013 року  в  комунальному закладі «Скадовська  загальноосвітня  школа-інтернат І-ІІІ ступенів Херсонської ради» було проведено  День правових та медичних знань  на тему  «Здоровий спосіб життя – запорука успіху», в якому взяли участь вихованці 9-11 класів навчального закладу.

Дорослі і діти зібралися разом за «круглим столом» в шкільній бібліотеці, щоб поспілкуватися про те, як побудувати цікаве, щасливе життя та уникнути серйозних небезпек, що можуть  затьмарити майбутнє життя, а то й  призвести до трагічних наслідків. У своїх виступах  начальник служби у справах дітей Галина Михнюк, головний спеціаліст служби у справах дітей районної державної адміністрації Тетяна Любацька, заступник головного лікаря з питань  дитинства та пологової допомоги центральної районної лікарні Тетяна Грищенко, заступник начальника Скадовського МВ КВІ УДПСУ в Херсонській області Юрій Брагі, оперуповноважений  сектору кримінальної міліції у справах дітей Скадовського РВ УМВС України в  Херсонській області  Олександр Гаврилюк розповіли дітям про небезпеки, які можуть приховувати в собі цигарки, алкоголь, наркотики, і про те, наскільки шкідливими є татуювання й пірсинг. Вихованці навчального закладу проявили  активність при проведенні заходу  та  отримали інформацію, яка допоможе їм уникнути фатальних помилок у житті. Наприкінці засідання  за  діти висловили свої мрії, визначили шляхи своєї діяльності щодо формування здорового способу життя.

Корисні посилання