На своєму звіті голова обласної ради Андрій Путілов закликав до злагодженої роботи на благо Херсонщини

26.08.2016 17:09:11
На своєму звіті голова обласної ради Андрій Путілов закликав до злагодженої роботи на благо Херсонщини

Сьогодні, 26 серпня, в Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Куліша відбувся звіт голови обласної ради Андрія Путілова про виконану роботу за 8 місяців перебування на посаді.

Перед звітом Андрій Путілов вручив подяки ветерану АТО, кавалеру ордену Богдана Хмельницького ІІІ ступеню Андрію Марчуку та херсонським спортсменам – призерам Олімпіади 2016 в Ріо-де-Жанейро.

У своєму звіті голова обласної ради повідомив про основні здобутки області.

«В бюджетній сфері відбулося перевиконання обласного бюджету на 39 мільйонів гривень. До області було залучено понад 550 мільйонів гривень державних інвестицій, які використані на ремонт доріг області, реконструкцію Херсонського аеропорту, ремонт та модернізацію об’єктів соціальної інфраструктури. Причому при вкладені коштів ми приділяємо першочергову увагу точкам економічного росту, до яких я безперечно відношу аеропорт» – прозвітував Андрій Станіславович.

Серед досягнень в інших сферах голова облради назвав боротьбу з корупцією в області на прикладі херсонської обласної психоневрологічної лікарні, з нецільовим та неефективним використанням бюджетних коштів у обласних комунальних підприємствах. Врегулювання ситуації з видобутку піску в області, з метою позбавити цю діяльність нелегальних схем. Побудова соціального житла, налагодження роботи служби швидкої допомоги за європейським зразком, скорочення дитячої смертності та допомоги онкохворим.

Основним показником своєї діяльності, голова обласної ради назвав вихід Херсонщини на перше місце в Україні за темпами приросту інвестицій.

IMG_5955

Голова обласної ради в ході звіту зазначив, що всі ці досягнення стали можливими завдяки тісній співпраці з обласною державною адміністрацією на чолі з Андрієм Гордєєвим. Він наголосив, що певні політичні сили вносять дестабілізацію в налагоджену роботу з розбудови області, що лише на користь агресору і закликав до єднання.

Виступ голови облради підтримав народний депутат від Херсонщини Олександр Співаковський, який дав позитивну оцінку роботі Андрія  Путілова та закликав до спільної праці на користь громади області.

IMG_5945

Корисні посилання