На поточні ремонти шкіл Каланчацького району було передбачено 55,2 тис. грн

02.09.2013 16:10:00

На виконання поточних ремонтів загальноосвітніх та позашкільних закладів було передбачено 55,2 тис. грн. Про це зазначила 30 серпня 2013 року в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Марина Масюкова на серпневій конференції педагогічних працівників району

В рамках реалізації соціальних ініциатив Президента України, на виконання поточних ремонтів загальноосвітніх та позашкільних закладів було передбачено 55,2 тис. грн. Про це зазначила 30 серпня 2013 року в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Марина Масюкова на серпневій конференції педагогічних працівників району. Крім того, виділено кошти для придбання шкільної документації, проведено перевірку обладнання та виконано дозвільні роботи, проведено підготовку до роботи шкільних автобусів. В рамках соціальних ініціатив Президента України зроблено поточні ремонти у всіх навчальних закладах, проведено заміну 37 вікон та 11 дверей, ремонт каналізаційної системи у Новокиївській ЗОШ, капітальний ремонт спортивного залу Олександрівської ЗОШ. 
Всього у ході підготовки до нового навчального року загальноосвітніми закладами було залучено кошти у сумі 343,9 тис. грн. Слід зауважити, що більшість з цих коштів – батьківські. Заслуговує на повагу виважений, розрахований на перспективу підхід до вирішення нагальних проблем закладу рад шкіл та батьківських комітетів Каланчацької № 1, Новокиївської, Новопавлівської, Олександрівської, Новоолександрівської та Каїрської загальноосвітніх шкіл.
Під час проведення педагогічної конференції директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Яценко та голова райдержадміністрації Галина Малишенко вручили почесні грамоти кращим педагогічним працівникам району. У роботі конференції взяли участь директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Яценко, голова райдержадміністрації Галина Малишенко, керівник апарату районної державної адміністрації Ольга Харченко та голова районної ради  Микола Шептура. 

Корисні посилання