На узбережжі Ягорлицької затоки прикордонники виявили 15 браконьєрських пасток

30.10.2019 09:05:30
На узбережжі Ягорлицької затоки прикордонники виявили 15 браконьєрських пасток

В черговий раз військовослужбовці Херсонського прикордонного загону під час патрулювання Чорноморського узбережжя запобігли браконьєрській діяльності.

Так, учора, на узбережжі  Ягорлицької затоки в районі населеного пункту Геройське, на території Чорноморського біосферного заповідника прикордонники відділення «Залізний Порт» виявили 15 заборонених знарядь лову загальною довжиною 315 метрів, в яких знаходилось  близько 200 кілограмів атерини, бичків, крабів та Чорноморської креветки. У відповідності до статті 63 Закону України «Про тваринний світ» прикордонники випустили водні живі ресурси у природнє середовище та попередили збитків державі на 460 тисяч гривень.

З початку року прикордонники Херсонського загону виявили 415 заборонених знарядь лову загальною довжиною понад 10 кілометрів та врятували з браконьєрських пасток водних живих ресурсів на суму понад 3,5 мільйона гривень. 

За інформацією Херсонського прикордонного загону Азово-Чорноморського регіонального управління Державної прикордонної служби України

 Корисні посилання