На варті Вітчизни

07.12.2017 14:02:31
На варті Вітчизни

Сьогодні, 6 грудня,  ми з гордістю відзначаємо День Збройних Сил України. З нагоди свята у Головному будинку культури Каланчацької селищної ради відбулися урочистості за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, політичних формувань, громадських організацій, військових, трудових колективів підприємств, організацій та установ, місцевих жителів.

З вітальним словом до військовослужбовців та присутніх у залі звернулись: Каланчацький селищний голова Володимир Зінчук, голова районної ради Ігор Замма та підполковник, командир артилерійського дивізіону Олександр Приходько. Вони побажали військовослужбовцям успіхів в удосконаленні бойової майстерності, натхнення, родинного тепла та надійного тилу, богатирського здоров’я та здійснення мрій. Грамотами Каланчацького селищного голови нагороджено волонтерів громади, а військовослужбовці подарували Каланчацькій школі естетичного виховання Каланчацької селищної ради  два акордеони.

Після урочистої частини відбувся святковий концерт. Не залишили присутніх байдужими виступи народного гурту «Гламур», солістів Гаврилівського сільського будинку культури Валентини Рожкової та Тетяна Федорової, хореографічного колективу «Веселка» Роздольненського сільського будинку культури.

Корисні посилання