На варті охорони здоров’я

28.04.2016 10:42:49
На варті охорони здоров’я

При сприянні благодійної організації «Благодійний фонд «ФАРМВАРТА» 27 квітня 2016 року комунальному закладу «Каланчацький центр первинної медико-санітарної допомоги» було надано благодійну допомогу у вигляді ліків на загальну суму близько одного мільйона гривень.

Спектр наданих препаратів включає в себе лікарські засоби для профілактики та лікування простудних, нервових, шлунково-кишкових, кістково-м’язових, серцево-судинних захворювань, гіпертонії, алергії, а також нозальні препарати для дітей.

На сьогоднішній день на обліку в КЗ «Каланчацький ЦПМСД» перебуває 303 особи, що хворі на алергію. В більшості – це люди працездатного віку та діти. Успіх лікування залежить від фактору часу та якості надання медичної допомоги. Враховуючи обмежене фінансування закладів охорони здоров’я дана допомога є дуже вчасною.

Головний лікар комунального закладу Олена Корнієнко подякувала засновнику благодійного фонду Денису Шевченко, що особисто був присутній при передачі ліків, та зазначила, що найближчим часом препарати попадуть до сільських і селищних амбулаторій практики сімейної медицини та ФАПів.

«Щиро дякую за той крок, який ви робите, надаючи Каланчацькому району таку необхідну благодійну допомогу. Ми добре знаємо про успіхи вашого Фонду та його розвиток і запевняємо у нашій зацікавленості в подальшому співробітництві», – зазначила голова районної державної адміністрації Ганна Загорулько та вручила грамоти.

В свою чергу засновник Фонду Денис Шевченко відповів, що налаштований на співпрацю та готовий надавати посильну допомогу там, де це необхідно, адже основною метою очолюваної організації є сприяння розвитку в Україні суспільства, орієнтованого на розвиток демократичних європейських цінностей, насамперед в галузі охорони здоров’я та фармацевтичному секторі, рух до сучасних стандартів лікування хворих, сприяння боротьбі з корупцією в галузі охорони здоров’я, тотальне інформування суспільства про поточну ситуацію, як у країні в цілому так і в окремих галузях народного господарства.

Корисні посилання