На Великолепетищині невдовзі розпочне свою роботу місцева радіостанція «Лепетиха ФМ»

27.09.2018 13:21:03
На Великолепетищині невдовзі розпочне свою роботу місцева радіостанція «Лепетиха ФМ»

26 вересня2018 року за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Олександра Трохименка відбулося чергове засідання Громадської ради при Великолепетиській районній державній адміністрації, на якому були розглянуті питання: «Про стан надання освітніх послуг у навчальних закладах району», «Про стан забезпечення паливом населення району на осінньо-зимовий період 2018-2019 років», «Про початок трансляції місцевого радіомовлення «Велика Лепетиха-FM», «Про роботу Громадської ради у IV кварталі 2018 року». Серед запрошених на засідання Громадської ради були: заступник голови районної державної адміністрації Ігор Бойко, директор КП «Лепетиха ФМ» Віра Безочества, начальник відділу освіти районної державної адміністрації Андрій Періг.

З питання «Про початок трансляції місцевого радіомовлення «Велика Лепетиха-FM» доповіла директор КП «Лепетиха ФМ» Віра Безочества. Вона нагадала членам Громадської ради при райдержадміністрації, що в кінці грудня 2017 року Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення підбила підсумки конкурсу на місцеве мовлення, на якій було виставлено 12 радіочастот у 8 областях України. Одним з переможців конкурсу сталоКП «Лепетиха ФМ», якому було видано ліцензію на мовлення з використанням частоти 107.1 МГц у смт Велика Лепетиха. На даний час радіостанція «Лепетиха ФМ» вже працює в тестовому режимі – відбувається ретрансляція програм суспільного мовлення радіо «Промінь». Місцеве радіомовлення зі своїми програмами буде виходити в ефір щодня – по дві години зранку та ввечері. На даний час проводиться ремонт приміщення, в якому буде знаходитися редакція КП «Лепетиха ФМ», та триває підготовка до першого виходу в ефір, який відбудеться приблизно в кінці грудня 2018 року або ж на початку січня 2019 року.

Особливістю радіостанції «Лепетиха ФМ» є загальнодоступність.Придбавши прості радіоприймачі, мешканці Великолепетищини зможуть дізнаватися про діяльність органів влади та місцевого самоврядування, цікаву інформацію про події у районі, області та державі. Віра Безочества наголосила, що радіус покриття радіосигналу становить близько 40 км, тобто вже невдовзі радіо «Лепетиха ФМ» слухатимуть не лише жителіВеликолепетиського району, а й наші сусіди – Горностаївський та частково Верхньорогачицький райони.

Про стан надання освітніх послуг у навчальних закладах району та особливості їх функціонування у 2018 році присутніх поінформував начальник відділу освіти районної державної адміністрації Андрій Періг, який зазначив, що з минулого навчального року на базі КЗ «Великолепетиський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Великолепетиської районної ради Херсонської області впроваджено курси для кращої підготовки учнів 11-х класів загальноосвітніх шкіл району до здачі ЗНО. З вересня 2018-2019 навчальному році у загальноосвітніх школах стартував пілотний проект «Нова українська школа», яким охоплено 182 учні перших класів. Як зазначив Андрій Періг: «Головна мета Нової української школи – розкрити потенціал кожної дитини та допомогти їй реалізувати себе у житті».

З питання «Про стан забезпечення паливом населення району на осінньо-зимовий період 2018-2019 років» доповів заступник голови районної державної адміністрації Ігор Бойко.

Про роботу Громадської ради у IV кварталі 2018 року присутніх ознайомила голова Громадської ради при райдержадміністрації Галина Зінченко.

 

 

Корисні посилання