На Великолепетищині обговорено план перспективного розвитку району на 2019 – 2021 роки

07.12.2018 15:56:52
На Великолепетищині обговорено план перспективного розвитку району на 2019 – 2021 роки

07 грудня 2018 року під головуванням голови районної державної адміністрації Анатолія Віремейчика відбулося публічне обговорення проекту плану перспективного розвитку району на 2019-2021 роки за участю членів районної ради регіонального розвитку, депутатів районної ради, керівників підприємств, установ, організацій, представників засобів масової інформації, громадськості.

Керівник району за допомогою яскравих слайдів презентував основні досягнення Великолепетищини за 2014-2018 роки, наголосивши на здобутках галузей освіти, культури, спорту, охорони здоров’я та агропромислового комплексу.

Анатолій Віремейчик спільно з начальниками відділів райдержадімістрації: агропромислового розвитку, культури, молоді та спорту, містобудування, архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій і директором КЗ «Великолепетиський центр по обслуговуванню закладів освіти» ознайомили присутніх з перспективами розвитку району на 2019-2021 роки.

У перспективний план розвитку  територій Великолепетиського району на 2019 – 2021 роки включено 59 проектів соціально-економічної сфери та інфраструктури в розрізі населених пунктів району, на яких планується здійснення робіт з будівництва, капітального ремонту, модернізації, тощо. Серед них найвагомішими є: будівництво портового елеватора за межами населеного пункту на території Великолепетиської селищної ради, відновлення роботи Рубанівської зрошувальної системи та збільшення площ крапельного зрошення, будівництво внутрішньогосподарської зрошувальної мережі на території Малолепетиської сільської ради, реконструкція системи водопостачання на території смт Велика Лепетиха.

«Реалізація проектів, передбачених цим Планом, дасть можливість розвинути такі соціально важливі галузі як освіта, культура, сільське господарство, створити нові робочі місця та залучити додаткові інвестиції», – зазначив голова районної державної адміністрації Анатолій Віремейчик.

Присутні на заході посадовці обговорили спільне бачення перспектив розвитку Великолепетищини.

Корисні посилання