На Великолепетищині відкрили першу в області нову сучасну амбулаторію загальної практики сімейної медицини

26.12.2019 13:54:15
На Великолепетищині відкрили першу в області нову сучасну амбулаторію загальної практики сімейної медицини

 

26 грудня 2019 року на Великолепетищині відбулося урочисте відкриття новозбудованої Рубанівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, що розташована в с. Рубанівка Рубанівської сільської ради Великолепетиського району.

Нове приміщення Рубанівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини побудоване першим в Херсонській області. Зведена амбулаторія за кошти державної субвенції, спрямованої на розвиток системи охорони здоров’я в сільській місцевості, та при співфінансуванні з місцевого бюджету. Загальна вартість будівництва складає 6717, 308 тис. грн. Будівництво об’єкта було розпочато у лютому 2019 року. Дана амбулаторія обслуговуватиме 5 населених пунктів з чисельністю населення 3936 осіб.

На урочисте відкриття амбулаторії прибули голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв, заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Козир, народний депутат України дев’ятого скликання Володимир Іванов, голова Великолепетиської районної державної адміністрації Євген Холодар, заступник Рубанівського сільського голови Олександр Лозіцький, засновник, директор та головний інженер підрядної організації «Інвестиційно-будівельне підприємство «Гарант», керівники структурних підрозділів обласної, районної державних адміністрацій, представники Рубанівської сільської ради.

У вітальних промовах гості привітали рубанівців з такою важливою подією та побажали усім міцного здоров`я.

Звертаючись до мешканців Рубанівки, голова обласної державної адміністрації Юрій Гусєв зазначив, що згідно з президентською програмою медицина стає дійсно ближчою до людей та подякував усім, хто брав участь у її реалізації.

«Нова амбулаторія в с. Рубанівка – гарний приклад злагодженої співпраці керівництва усіх гілок влади, адже життя і здоров’я людини – найважливіший скарб. Впевнений, що люди будуть задоволені якістю надання медичних послуг у цій амбулаторії, де створені всі належні умови і для пацієнтів, і для медичного персоналу» – наголосив голова районної державної адміністрації Євген Холодар.

По завершенню урочистої частини головний лікар КП «Великолепетиський центр первинної медико-санітарної допомоги» Гохар Алі-Шах провів для присутніх екскурсію новими кабінетами амбулаторії.

Цього ж дня голова облдержадміністрації Юрій Гусєв урочисто вручив головному лікарю КП «Великолепетиський центр первинної медико-санітарної допомоги» ключі від нового автомобіля Renault Duster, на якому лікар Рубанівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини зможе доїхати до пацієнта і своєчасно надати необхідну медичну допомогу.

Корисні посилання