На Великолепетищині відсвяткували День працівників сільського господарства

20.11.2013 18:53:00

З метою реалізації у районі завдання Президента України щодо розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації державної і регіональної політики, 15 листопада 2013 року у Великолепетиському селищному будинку культури за участю голови районної державної адміністрації Олексія Скопіча відбулися: конкурс на краще накритий стіл зі страв та продовольчих виробів, урочистий захід та театралізована концертна програма з нагоди Дня працівників сільського господарства

З метою реалізації у районі завдання Президента України щодо розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації державної і регіональної політики, 15 листопада 2013 року у Великолепетиському селищному будинку культури за участю голови районної державної адміністрації Олексія Скопіча відбулися: конкурс на краще накритий стіл зі страв та продовольчих виробів, урочистий захід та театралізована концертна програма з нагоди Дня працівників сільського господарства. У заході взяли участь голови виконкомів селищної та сільських рад, представники навчальних закладів, підприємств агропромислового розвитку, учнівська молодь, ветерани сільськогосподарської галузі, громадськість.
Перша частина заходу відбулася у фойє селищного будинку культури, де учасники заходу мали змогу оглянути виставку сільськогосподарської продукції та виставку столів, яку представили працівники закладів культури, закладів освіти, селищної та сільських рад, сільськогосподарських підприємств. Огляд журі столів, накритих українськими стравами, супроводжувався українськими піснями, віршами, що розкривали тематику заходу. За результатами конкурсу І місце посіла Великолепетиська селищна рада.
Друга частина – урочистий захід та театралізована концертна програма включала в себе нагородження та вітання. «Жодне свято в Україні не має таких глибоких коренів та таких світлих традицій. Сільське господарство об’єднує працівників сотень професій, об’єднує мільйони людей, які живуть і працюють на землі та всіх, чия доля нерозривно пов’язана з її життєдайною силою. Селянське життя ніколи не було простим, але наше завдання сьогодні – повернути повагу до землі і до тих, хто на ній працює», – зазначив голова районної державної адміністрації Олексій Скопіч вітаючи працівників сільськогосподарської галузі.
Найкращім сільгоспвиробникам району за підсумками 2013 року Почесні грамоти Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації та Почесні грамоти голови районної державної адміністрації вручив Олексій Скопіч.
Цікаву театралізовану концертну програму представив колектив Великолепетиського районного Будинку культури за участю творчих колективів та солістів Великолепетиського селищного будинку культури, Князегригорівського та Малолепетиського сільських будинків культури.

Корисні посилання