На Великолепетищині вшанували пам’ять визволителів району покладанням квітів та хвилиною мовчання

08.05.2014 19:24:00

08 травня 2014 року, напередодні Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні, керівники Великолепетиського району поклали квіти та вінки до пам’ятників, пам’ятих знаків, встановлених на честь радянських воїнів, які загинули під час визволення Великолепетиського краю від фашистських загарбників

08 травня 2014 року, напередодні Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні, керівники Великолепетиського району – голова районної державної адміністрації Зіновій Тичківський, голова районної ради Дмитро Папуша та селищний голова Валентина Якименко поклали квіти та вінки до пам’ятників, пам’ятих знаків, встановлених на честь радянських воїнів, які загинули під час визволення Великолепетиського краю від фашистських загарбників. У заході також взяли участь голова районної ветеранської організації Валентина Курносик, директор районного народного краєзнавчого музею ім. О.І. Ціпко Віра Синьковська, ветерани Великої Вітчизняної війни Іван Наливайко і Григорій Клиба та воїни-інтернаціоналісти.

Біля пам’ятного знаку М. Полтаракіну, що розташований на території Великодепетиської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 та пам’ятника радянським воїнам, що знаходиться біля Великолепетиської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 з метою вшанування пам’яті загиблих солдат було проведено мітинги-реквієми, під час яких голова районної державної адміністрації Зіновій Тичківський та голова районної ради Дмитро Папуша привітали присутніх з наступаючий Днем Перемоги та зазначили, що теперішні і майбутні покоління повинні пам’ятати подвиг батьків і дідів, які своєю Перемогою у Великій Вітчизняній війні принесли мир на нашу землю.
До учнівської молоді звернулися ветерани Великої Вітчизняної війни Іван Наливайко і Григорій Клиба й побажали миру, щасливого дитинства та чистого неба над головою.

Корисні посилання