На Великоолександрівщині готуються до зустрічі земляків

20.03.2018 08:49:15
На Великоолександрівщині готуються до зустрічі земляків

У Великоолександрівській районній державній адміністрації, під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Олени Лавренко, відбулося планове засідання організаційного комітету по підготовці до відзначення 95-ї річниці утворення району.

Фактичною датою утворення району є 7 березня 1923 року, проте за попереднім рішенням оргкомітету, основні урочистості будуть проведені на теренах Приінгулецького краю – 29 квітня 2018 року, разом з тим, заходи, під знаком ювілейної для району дати,  триватимуть протягом усього поточного року.

У день святкування Великоолександрівщина  прийматиме багато почесних гостей, яким вже відправлено запрошення. За словами заступника керівника району О.Лавренко чимало потенційних гостей, які у різні часи своєю працею, талантами та досяганнями сприяли розвитку та примножували  добру славу району, вже підтвердили свою участь в урочистостях. Фактично завершуються робота по формуванню списків, для почесних відзнак, який днями буде представлено членам оргкомітету на затвердження. Протягом тривалого часу трудові колективи, сільські, селищні ради, окремі громадяни мали змогу подати кандидатури достойних нагород земляків.

Також було обговорено ряд організаційних моментів. Зокрема мова йшла про організацію фестивалю вуличної їжі у день свята, розміщення містечка народних умільців, підготовку святкової концертної програми, яка відбудеться у РБК вдень та розважальної програми за участі вітчизняних зірок у вечірній час на місцевому стадіоні селища Велика Олександрівка та ін.

Корисні посилання