На Великоолександрівщині розпочалися навчально-польові збори  для майбутніх захисників         

26.04.2018 07:40:58
На Великоолександрівщині розпочалися навчально-польові збори  для майбутніх захисників          

96 юнаків із 10 закладів загальної середньої освіти району сьогодні прибули до ДОЗ «Орльонок» на базі якого розпочалися триденні навчально-польові збори. Як і минулого року, майбутні випускники матимуть  можливість застосувати на практиці здобуті знання з предмету захист Вітчизни в умовах наближених до військово - польових. Юнаки не лише посилено займатимуться  військово-фізичною підготовкою, відпрацьовуватимуть військовий вишкіл стройової підготовки, а й опанують  навички з основ надання першої медичної допомоги, несення цілодобової варти,  ведення навчального бою та ін. 

На урочистому відкритті  військово - польових навчань побували голова районної державної адміністрації Ігор Цвігуненко, заступник голови районної державної адміністрації Олена Лавренко, керівник апарату  районної ради Наталія Захаренко, начальник відділу освіти районної державної адміністрації Олександр Салтан, заступник  районного військового комісара Андрій Чекамов, голова громадської організації «Громадська ініціатива «Волонтери Великоолександрівщини» Юрій Доброгаєв.  

Начальник навчально - польового табору,  викладач предмету захист Вітчизни Великоолександрівської ЗОШ №1, учасник АТО Ігор Соловйов доповів про готовність учнів та їх викладачів до виконання поставлених завдань. Гості привітали юнаків та побажали, щоб нинішні випускники шкіл мали міцний дух і тіло, бажання і вміння захищати Батьківщину, разом з тим, висловили сподівання, що в країні буде мир і хлопцям не доведеться тримати бойову зброю в руках.

 

Корисні посилання