На VІІ Міжнародному інвестиційному форумі планується укладання угод про міжрегіональне співробітництво

03.09.2013 23:30:00

27-28 вересня 2013 року у м. Нова Каховка проходитиме VІІ Міжнародний інвестиційний форум «Таврійські горизонти: екологічні інвестиції, співпраця, економічний розвиток»

З метою реалізації в області завдань та доручень Президента України Віктора Януковича щодо вирішення актуальних проблем регіону, та створення привабливого інвестиційного клімату, в області ведеться активна підготовка до проведення VІІ Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти: екологічні інвестиції, співпраця, економічний розвиток», який відбудеться 27-28 вересня 2013 року у м. Нова Каховка. 
За інформацією начальника відділу зовнішньоекономічної діяльності, міжнародного співробітництва та протоколу Департамента економічного, регіонального розвитку та торгівлі обласної державної адміністрації Анаіт Ованесян, на сьогоднішній день сформовано список запрошених до участі у Форумі, який включає представників дипломатичного корпусу, центральних органів виконавчої влади як України, так і зарубіжжя, а також вітчизняних та іноземних інвесторів.

Корисні посилання