На Всеукраїнській селекторній нараді обговорено питання оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році

23.05.2019 15:50:15
На Всеукраїнській селекторній нараді обговорено питання оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році

Сьогодні, 23 травня, заступник голови облдержадміністрації Вадим Чабан та директор Департаменту освіти, науки та молоді облдержадміністрації Євген Криницький взяли участь у Всеукраїнській селекторній нараді щодо стану підготовки та організації проведення оздоровлення та відпочинку дітей в області у 2019 році.

Захід відбувся під головуванням директора Департаменту захисту прав дітей та усиновлення Мінсоцполітики Руслана Колбаси, який заслухав представників профільних установ, що відповідають за належне проведення оздоровлення дітей. Вони, в свою чергу, відзвітували про стан вимог пожежної та техногенної безпеки, дотримання санітарного законодавства дитячими закладами оздоровлення та відпочинку, а також інші важливі питання.

Вадим Чабан повідомив, що для забезпечення оздоровчої кампанії влітку 2019 року на оздоровлення та відпочинок дітей Херсонщини планується витратити з обласного бюджету  2815,8 тис. грн, а з місцевих бюджетів – 23591,3 тис.грн.

«Влітку 2019 року в області заплановано роботу 380 пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням дітей  та 28 позаміських закладів оздоровлення та відпочинку. Заплановано забезпечити послугами 58 тис. 671 дитину, з яких 24 тис. 099 дітей пільгових ккатегорі, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки», - сказав Вадим Чабан.

Зокрема, Євген Криницький розповів, що на базі закладів загальної середньої освіти обласного підпорядкування заплановано відкрити 10 таборів для відпочинку 575 вихованців цих закладів: «Заплановано оздоровити 280 дітей учасників АТО Херсонської області у дитячому оздоровчому таборі «Крилатий». У рамках взаємообміну групами дітей пільгових категорій між регіонами України за кошти місцевих бюджетів заплановано прийняти до дитячих оздоровчих таборів Херсонської області 486 дітей з Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Чернігівської, Чернівецької, Сумської областей. З них 180 дітей з Донецької області та 89 дітей з Луганської області».

Окремо, учасники наради обговорили заходи посилення контролю за дотриманням керівниками дитячих закладів оздоровлення та відпочинку вимог законодавства щодо санітарного та епідеміологічного благополуччя.Корисні посилання