На Херсонщині будуються та відновлюються школи та дитячі садочки

16.07.2016 13:15:03
На Херсонщині будуються та відновлюються школи та дитячі садочки

Сьогодні було проведено масштабний брифінг на тему «Перспективи розвитку інфраструктури Херсонщини».

На брифінгу було наголошено на пріоритетних напрямках та найважливіших об’єктах області, які будуть впроваджуватися завдяки акумульованим державним інвестиціям, що складають понад півмільярда гривень.

Серед доповідачів брифінгу були голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв, народні депутати України Олександр Співаковський та Сергій Хлань, голова обласної ради Андрій Путілов, Херсонський міський голова Володимир Миколаєнко, депутати інших регіонів, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.

Так, на заході було зазначено, що аеропорт «Херсон» – точка економічного розвитку області. Повноцінне функціонування аеропорту значно розширить можливості Херсонщини у сфері розвитку промисловості, туризму, курортної індустрії, міжнародної торгівлі та співробітництва, що забезпечить потреби в авіаційних послугах, збільшення надходжень в обласний бюджет.

Крім того, було повідомлено, що рейс «Стамбул – Херсон – Стамбул» переміг в номінації авіакомпанії «Турецькі авіалінії» як найбільш завантажений рейс авіакомпанії в Європі (завантаження складає – 81%).

Олександр Співаковський повідомив, що планується реконструкція футбольного поля комплексної дитячо-юнацької спортивної школи, розташованого по проспекту 200-річчя Херсона, загальна вартість  якого складає 6 млн 612 тис. грн.

IMG_2733

У свою чергу, Володимир Миколаєнко зазначив, що вперше за 25 років незалежності України на Херсонщині будуються школи в місті та селищах. Він повідомив, що спільно з керівництвом області реконструюватимуть будівлі із прибудовою класів та актової зали загальноосвітньої школи №26 у смт Комишани Херсонської області: «При реконструкції будівлі зазначеної школи  планується добудувати до існуючої будівлі ще 3 поверхи, після чого загальна площа приміщень школи збільшиться на 2555 кв.м. Це дасть можливість розмістити додаткові учбові класи і актову залу на 290 місць».

Мер міста зазначив, що орієнтовний обсяг витрат на реалізацію проекту складає близько 20 млн грн. Для реалізації проекту в 2016 році із міського бюджету Херсона вже виділено 6,5 млн грн, на даному етапі проводяться тендерні процедури із визначення підрядної організації, яка буде виконувати роботи.

Корисні посилання