На Херсонщині мають намір побудувати вітроелектростанції

02.02.2016 09:24:15
На Херсонщині мають намір побудувати вітроелектростанції

1 лютого відбулася зустріч першого заступника голови обласної державної адміністрації Валентини Січової з директором компанії Нацпарк Донау (Австрія) паном Норбертом Вебером.

Під час зустрічі було обговорено перспективи налагодження співпраці щодо реалізації проектів у сфері будівництва вітроелектростанцій на території Херсонської області.

«Для Херсонщини це можливість отримувати природну енергію та співпрацювати з міжнародними компаніями», – зазначив пан Норберт Вебер.

Інвестувати в проект планують австрійські та німецькі компанії. Інвесторів цікавлять території Херсонської області, де найбільша вітряність, такі як узбережжя або території, які не придатні для сільського господарства.

«Обласна державна адміністрація зі своє сторони обіцяє підтримку та сприяння. Реалізація подібних проектів дуже важлива для нашої області, адже це шлях до енергетичної незалежності», – зазначила Валентина Січова.

Так, найближчим часом інвестор має надати інвестиційний запит з розширеною інформацією про проект для того, щоб облдержадміністрація погодила рішення щодо будівництва вітроелектростанцій на території Херсонської області та надала рекомендації австрійським інвесторам щодо земельних ділянок та необхідних документів.

Корисні посилання