На Херсонщині пройшов другий день фестивалю Tavria Dance Festival, який присвячений 25-річчю незалежності України

10.04.2016 09:54:20
На Херсонщині пройшов другий день фестивалю Tavria Dance Festival, який присвячений 25-річчю незалежності України

09 квітня 2016 року, у рамках проведення фестивалю Tavria Dance Festival відбувся прес-брифінг організаторів та партнерів заходу.

Як розповів під час брифінгу, суддя міжнародної категорії Всесвітньої ради танців, керівник проекту TAVRIA DANCE FESTIVAL Сергій Францин, цього року зібрався дуже сильний професійний склад учасників та суддів. Участь у конкурсі приймають учасники віком від 3 до 30 років.

«Наступного року планується розширити конкурс, та створити категорії, в яких будуть змагатися учасники від 35-60 років», – зазначив Сергій Францин.

Та додав, що TAVRIA DANCE FESTIVAL 2016 зібрав танцюристів з різних міст України, всього представлено 15 міст. Також у заході взяли участь декілька танцювальних пар з Іспанії та Молдови.

«При підтримці наших партнерів та під патронатом облдержадміністрації ми проводимо втретє цей фестиваль. Дякуючи загальним зусиллям ми здолали всі труднощі, та організували такий масштабний захід», – розповіла організатор 3-х міжнародних змагань TAVRIA DANCE FESTIVAL, президент Херсонського обласного відділення АСТУ, головний тренер СТК Променад Наталія Кузьева.

IMG_1739
Головним призом для переможців змагань стануть річні абонементи до мережі спорт-клубів «Спорт лайф». Для переможців передбачено 20 річних абонементів.

За словами начальника управління культури облдержадміністрації Світлани Думінської, TAVRIA DANCE FESTIVAL-2016 цього року присвячений 25-річчю незалежності України.

«Дуже приємно, що на Херсонщині проходить такий гарний фестиваль. Думаю, що він стане гарною традицією та буде відмічати в нашій області і свою 25-річницю», – наголосила Світлана Думинська.

Крім того, під час змагань начальник управління культури облдержадміністрації за активну творчу діяльність, вагомий внесок у розвиток культури Херсонщини та з нагоди 15-річчя утворення, оголосила подяку народному художньому колективу системи Міністерства освіти і науки України хореографічному ансамблю «Радість», який приймав участь у змаганнях фестивалю TAVRIA DANCE.

IMG_1357

09 квітня з 10.00 до 18.00 пройшли класифікаційні та відбіркові змагання для всіх вікових категорій. У вечірньому відділенні, відбулися фінальні змагання кращих танцювальних дуетів з латиноамериканської та європейської програм, змагання в категорії «Дорослі» та Гала-концерт.

Нагадаємо, 8-10 квітня 2016 року в місті Херсоні проходить III традиційний міжнародний конкурс спортивного бального танцю Tavria DanceFestival, якому в минулі роки було присвоєно офіційний титул «Світовий Трофей» 2014 і 2015 за версією World Dance Council Amateur League (Аматорської Ліги Всесвітньої ради Танцю, Лондон).

Танцювальний конкурс «Таврия –дэнс» вперше пройшов на Херсонщині в 2014 року. Саме в цьому році, третій фестиваль «Таврія-дєнс» присвячений 25-ій річниці незалежності України та проходе під патронатом Херсонської обласної державної адміністрації.

Корисні посилання