На Херсонщині проводиться загальнообласна  перевірка комунальних тарифів

07.07.2016 10:12:20
На Херсонщині проводиться загальнообласна  перевірка комунальних тарифів

За дорученням голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва в області проводиться перевірка обґрунтованості тарифів на комунальні послуги по всій області.

Зокрема працівники СБУ та НАБУ дослідили діяльність ПрАТ «Херсонська ТЕЦ», тарифи якої є одними з найвищих серед міст України.

В рамках відкритого кримінального провадження співробітники УСБУ провели оперативно-слідчі дії на території цього підприємства. В результаті, було встановлено, що керівниками теплогенеруючого підприємства було привласнено кошти в особливо великих розмірах, що стало одним із чинником додаткового зростання тарифів на опалення для жителів Херсона. Оперативники встановили, що частину привласнених коштів було витрачено на придбання дорогої нерухомості.

З огляду на багатоепізодність та негативні суспільні наслідки виконуючий обов’язки начальника Управління Служби Безпеки України Олександр Черненко зауважив, що розслідування буде продовжено, а винні обов’язково притягнуті до відповідальності.

13621871_10205019107917405_1421355518_o

Голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв повідомив, що перевірки буде проведено на всіх комунальних підприємствах області та дав відповідні доручення під час наради із правоохоронцями.

– Комунальні тарифи сьогодні викликають невдоволення людей, але багато хто на цій темі просто спекулює, – зазначив голова ОДА Андрій Гордєєв. – Тому разом із правоохоронними органами ми проведемо загальнообласну перевірку та доб’ємося, щоб комунальні тарифи встановлювалися законно та обґрунтовано.

Обґрунтованість тарифів – важлива умова для встановлення справедливих комунальних тарифів в регіоні.

Про факти порушень з боку теплогенеруючих та комунальних підприємств губернатор просить повідомляти на його «гарячу» телефонну лінію за номером 0-800-50-40-77.

Корисні посилання