На Херсонщині відкрився інвестиційний форум «Таврійські горизонти:співпраця,інвестиції,економічний розвиток»

30.09.2016 12:58:28
На Херсонщині відкрився інвестиційний форум «Таврійські горизонти:співпраця,інвестиції,економічний розвиток»

Сьогодні, 30 вересня, у місті Нова Каховка відбулось урочисте відкриття ІХ Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти:співпраця,інвестиції,економічний розвиток».

Голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв привітав гостей та учасників Форуму, які завітали з  15 країн: Угорщини, Румунії, Польщі, Швейцарії, Швеції, Білорусі, США, Канади, КНР, Малайзії, Македонії,  Казахстану, Іраку, Південноафриканської Республіки, Туреччини.

На Форум завітали понад 300 іноземних та українських представників торгових представництв і великих компаній,інвестори,бізнесмени,дипломати,державні посадовці,міжнародні організації і мас-медіа.

img_4958

Також очільник області презентував Херсонщину: «Херсонська область – має великий інвестиційний потенціал у промисловій, аграрній та туристичній сферах. Вона має унікальне географічне розташування і багата природними дарами. Ми також маємо унікальні умови для впровадження енергоефективних екологічних технологій, вигідне транспортне сполучення та цікаві інвестиційні майданчики. Важливо, що це все об’єднує в собі не тільки певну бізнесову вигоду, а й великий соціальний та інфраструктурний потенціал розвитку».

Учасникам Форуму представили відеоролик з промисловий, інвестиційний та природний потенціал області у відеоролику,який відкрив для них Херсонщину, як одну з найбільше інвестиційно привабливих областей України.

Підтримати область завітали народні депутати України від Херсонщини Сергій Хлань та Олександр Співаковський.

Корисні посилання