На Херсонщину з робочим візитом прибула делегація з провінції Мерсін

09.02.2016 16:35:17
На Херсонщину з робочим візитом прибула делегація з провінції Мерсін

Сьогодні, 09 лютого, на Херсонщину з робочим візитом прибула делегація з провінції Мерсін.

Членів делегації в аеропорту «Херсон» зустрічала перший заступник голови облдержадміністрації Валентина Січова.

«Хочемо показати вам Херсонщину, щоб ви пізнали наш край, та тих з ким ви будете співпрацювати, – зазначила Валентина Січова. – Це ваш перший візит до нашої області, сподіваюсь, що вам дуже сподобається».

До складу іноземної делегації увійшли мер м. Мерсін Бурханеттін Коджамаз, президент партії націоналістичного руху м. Мерсін Себахаттін Кілідж, радники мера та депутати міської ради. Протягом 3-х днів іноземні гості будуть перебувати на Херсонщині. Головна ціль поїздки – підписання договору про співпрацю між провінцією Мерсін та Херсонською областю.

IMG_0492

Крім того, у рамках візиту турецькі представники відвідають школу та мечеть у с.Новоолексіївка Генічеського району та Тягинську фортецю.

Нагадаємо, 13 листопада 2015 року перший заступник голови обласної державної адміністрації Валентина Січова відвідала провінцію Мерсін (Туреччина) та взяла участь в І Міжнародному туристичному саміті міст-побратимів.

Валентина Січова презентувала туристичний потенціал Херсонщини і підписала Протокол про наміри між Херсонською обласною державною адміністрацією та Адміністрацією провінції Мерсін (Туреччина).

Як розповіла Валентина Січова, сьогодні ми бачимо продовження розпочатої ще в листопаді дії, адже делегація з Мерсіну прибула в такому почесному складі, щоб підписати з нами договір про співпрацю.

IMG_0452

Загалом візит до Туреччини забезпечив цілу низку міжрегіональних домовленостей, зокрема першим результатом поїздки Валентини Січової до Мерсіну стало відкриття поромного рейсу між Херсонщиною та Мерсіном. 09 грудня до Скадовського торгового морського порту прибув перший комерційний пором з Туреччини. Пором прибув з порту міста Зонгулдак , що в провінції Мерсін.

«Сподіваюся, що співпраця буде плідною, адже ми потребуємо інвесторів. Поки що таких візитів небагато, але ми прикладаємо зусиль, щоб їх стало більше», – наголосила Валентина Січова.

Вона зазначила, що гарним прикладом того, що з Херсонщиною варто співпрацювати стало співробітництво з турецькою компанією Turkish Airline, яка стабільно працює в нашій області.

 

 

Корисні посилання