На забороненому для купання пляжі «Лілея» потонув 13-річний юнак 

19.07.2018 15:58:00
На забороненому для купання пляжі «Лілея» потонув 13-річний юнак 

18 липня о 16:19 на номер Служби «101» м. Херсона надійшло повідомлення про те, що на Дніпрі на стихійному пляжі «Лілея» під час купання зник під водою 13-річний юнак. На місце події виїхали водолази Аварійно-рятувального загону ГУ ДСНС області. Вони дістали тіло хлопця, якого виявили на відстані близько 5-7 метрів від берега. Працівники екстреної медичної допомоги засвідчили смерть дитини.  

Встановлено, що загиблий мешканець с. Кучерське Великоолександрівського району. При з’ясуванні обставин трагедії стало відомо, що хлопець купався разом із своїм молодшим товаришем. Проте зайшов на глибину і почав тонути. Його друг одразу почав звати на допомогу, проте рятувати юнака було нікому. Серед відпочиваючих ніхто не відгукнувся на клич дитини, а рятувального поста, звичайно, тут немає.

Нагадуємо всім мешканцям і гостям м. Херсона, що до функціонування в літній (купальний) сезон 2018 року готові чотири водні об’єкти (пляжі):

– водна станція і пляж ХФ ДП «Адміністрація морських портів України» (адміністрація Херсонського морського порту), 2-й затон;

– пляж «Молодіжний», смт Антонівка, вул. Херсонська, 124-ж;

– пляжі «Потьомкінський», «Південний» (гідропарк), вул. Марії Фортус, 3;

– спортивно-оздоровчий комплекс ТОВ «Конка», смт Антонівка, вул. Херсонська, 124-м.

На зазначених об’єктах проведені передбачені чинним законодавством заходи з підготовки їх до експлуатації в літній купальний сезон, оформлено необхідні дозвільні документи.

Звертаємо увагу на те, що в акваторії пляжу «Юність» (район турбази «Лілея»), Придніпровський узвіз, 1, який не має дозвільних документів, купання заборонено.

Корисні посилання