На засіданні колегії Великоолександрівської райдержадміністрації підбили підсумки роботи за дев’ять місяців поточного року

23.10.2018 12:11:57
На засіданні колегії Великоолександрівської райдержадміністрації підбили підсумки роботи за дев’ять місяців поточного року

У Великоолександрівській районній державній адміністрації  відбулося планове засідання колегії. У роботі консультативно-дорадчого органу  взяли участь голова райдержадміністрації І. Цвігуненко голова районної ради С. Гречана, заступники голів Олена Лавренко, В’ячеслав Литвин, голови місцевих рад району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, актив громади

На розгляд колегії виносилися питання про підсумки виконання районного та місцевих бюджетів району за 9 місяців 2018 року, про внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік (доповідала Ірина Бєлко, заступник начальника фінансового управління районної державної адміністрації), про підсумки виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Великоолександрівського району за 9 місяців 2018 року, про проект змін до програми економічного, соціального та культурного розвитку Великоолександрівського району на 2018 рік (Олена Дудка, начальник відділу економічного розвитку і торгівлі  районної державної адміністрації) та ін.

За інформацією заступника начальника фінансового управління райдержадміністрації І.Бєлко у січні - вересні 2018 року до загального фонду місцевих бюджетів району мобілізовано 54033,2 тис. гривень податків і зборів,що становить 121,1% до планових показників на цей період. Понад план отримано 9417,9 тис. гривень. Виконання  забезпечено всіма бюджетами, що входять до складу бюджетної системи району.

У порівнянні з  відповідним періодом минулого року надходження зросли (у співставних умовах без врахування надходжень рад, які увійшли в створену Борозенську об’єднану територіальну громаду)  на  15,0 відсотків або на 7059,4 тис. гривень. Найвищий приріст досягнуто в Давидово-Брідській (70,6%),  Білоусівській (68,1%), Благодатівській (64,2%), Новокалузькій (62,8%), сільських радах та Білокриницькій селищній раді (2,2 рази). Проте допущено скорочення по Новопавлівській сільській раді (3,1%).

Нарощування доходів відбулося  (у співставних умовах)  по основних податках і зборах, які зараховуються до місцевих бюджетів. Так, по податку на доходи фізичних осіб досягнуто зростання надходжень проти минулого року на 26,7 відсотків або на 4705,4 тис. гривень, єдиного податку – на 20,6 відсотків (на 1686,7 тис. гривень), по платі за землю на – 34,6 відсотків  (на 4412,9 тис. гривень). Основним напрямком з наповнення районного бюджету є легалізація найманої праці. Із виявлених 550 осіб, праця яких використовувалася без належного оформлення трудових відносин, легалізовано працю 550 особам, в результаті чого додаткові надходження ПДФО склали 679,0 тис. гривень.        

Про підсумки соціально-економічного розвитку району за І- ІІІ квартали поточного року доповіла О.Дудка. Олена Анатоліївна погалузево поінформувала про виконання планових завдань, дала розгорнутий аналіз діяльності господарського комплексу району, акцентувала увагу на проблемних питаннях. Детально учасників колегії було поінформовано про поточну та  інвестиційну діяльність, як один із перспективних напрямків розвитку району.

Також членами колегії було розглянуто ряд питань протокольно. По всіх питаннях, винесених на розгляд колегії, видані відповідні розпорядження.

 

 

Корисні посилання