На засіданні колегії розглянуто бюджетні питання

25.05.2016 14:27:14
На засіданні колегії розглянуто бюджетні питання

Сьогодні, 25 травня, відбулося засідання колегії райдержадміністрації. Одним з важливих питання, що розглядалося на колегії стало внесення змін до показників районного бюджету, затвердженого на 2016 рік.

Оскільки питання внесення змін до головного фінансового документу району окрім колегії необхідно розглянути на засіданні профільної депутатської комісії на засідання колегії були запрошені члени постійної депутатської комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та оподаткування.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Ірина Сергіївна Єремейчук довела до відома присутніх інформацію про необхідність внесення змін до показників райбюджету, відзначивши, що дані пропозиції викликані потребою в розподілі додаткових фінансових ресурсів районного бюджету та перерозподілі раніше виділених бюджетних призначень.

Отже завдяки внесенню змін в райбюджет з’явиться можливість придбання підручників і посібників для учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

Також Ірина Сергіївна поінформувала, що станом на сьогодні в райбюджеті нерозподілений вільний залишок становить 1 415,1 тис.грн та внесла пропозицію по спрямуванню вільного залишку коштів в сумі 1 071,4 тис.грн. (частина з яких – 826,8 тис.грн. – передається до бюджету розвитку районного бюджету) на покриття витрат по фінансуванню районних установ та реалізацію районних програм. Дані кошти підуть на збільшення витрат на райраду; ДЮСШ «Колос»; відділ освіти, молоді та спорту, культури районної державної адміністрації тощо.

Крім цього передбачається передача коштів обласному бюджету на співфінансування закупівлі шкільного автобусу для перевезення дітей, які проживають в сільській місцевості.

Також вносяться пропозиції по перерозподілу вже виділених коштів на проведення видатків по головним розпорядникам коштів без зміни їх загального обсягу.

Окрім проекту розпорядження голови райнної державної адміністрації «Про внсення змін до показників райнного бюджету, затвердженого на 2016 рік» рішенням колегії було схвалено граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп’ютерів бюджетними установами, які утримуються за рахунок коштів районного бюджету,  з подальшим розглядом і затвердженням на сесії районної ради, що відбудеться 26 травня.

Корисні посилання