На засіданні колегії розглянуто ряд важливих питань

23.11.2016 16:35:04
На засіданні колегії розглянуто ряд важливих питань

На засідання колегії райдержадміністрації, що відбулася сьогодні, 23 листопада інформаційно розглянуто питання: про хід та реалізацію окремих норм у законодавстві України про зайнятість населення; про стан виконання Плану протиепізоотичних заходів по профілактиці основних заразних хвороб тварин по Каховському району на 2016 рік; про виконання вимог Закону України «Про ідентифікацію та реєстрацію тварин» та посилення контролю щодо переміщення та забою  тварин по території Каховського району.

Інформуючи присутніх про хід та реалізацію окремих норм у законодавстві України про зайнятість населення директор Каховського міськрайонного центру зайнятості  О.В.Радченко зазначила, що  громадські роботи – це роботи тимчасового характеру, до яких залучаються безробітні громадяни, що перебувають на обліку в центрі зайнятості. Організація громадських робіт здійснюється органами місцевого самоврядування за участю служби зайнятості. З цією метою кожного року місцеві органи влади приймають відповідні розпорядження, визначаючи види робіт та обсяги коштів, необхідних для їх фінансування. За інформацією доповідача в 2016 році 9 місцевих рад передбачили в бюджетах  кошти на фінансування громадських робіт в загальній сумі 97 тисяч гривень. Фінансування цих  робіт в 2016 році здійснювалось на умовах  пропорційності: Загалом, станом на  01.11.2016 року на громадські роботи  використано  112 тисяч гривен.

За договорами, укладеними між Каховським міськрайонним центром зайнятості та відповідними радами  на громадських роботах  відпрацювали 30 безробітних громадян. Загалом, це були роботи з благоустрою та озелененню територій населених пунктів, паркових зон та придорожніх смуг, а також впорядкування місць меморіального поховання та кладовищ. Проводились в поточному році і роботи за соціально-направленим проектом «шерифи». До участі  в цих роботах були залучені 3 демобілізованих із зони проведення АТО.

Оксана Володимирівна звернулася до голів територіальних громад з рекомендацією обов’язково  передбачити в бюджеті на наступний рік кошти на фінансування громадських робіт та активнішого залучення до таких робіт демобілізованих військовослужбовців, мешканців району, які брали участь в АТО, і які потребують як соціальної, так і матеріальної підтримки.

В.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Каховському районі В.І.Іскова довела до відома присутніх необхідність вирішення проблеми забезпеченості державних ветеринарних установ району біологічними препаратами, яких вкрай недостатньо для охоплення наявного поголів’я тварин та птиці профілактичними дослідженнями і щепленнями, що унеможливлює виконання Плану протиепізоотичних заходів основних заразних хвороб тварин на 2016 рік та може призвести до різкого погіршення ситуації щодо інфекційних захворювань тварин та птиці.

Доповідач звернулася до керівництва району з проханням посприяти у вирішенні вкрай нагальної проблеми задля забезпечення стійкого епізоотичного благополуччя серед тваринництва а також у вирішенні питання виконання вимог Закону України «Про ідентифікацію та реєстрацію тварин» та посилення контролю щодо переміщення та забою  тварин по території району.

Корисні посилання