Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні відвідав Херсонщину

14.01.2021 08:43:47
Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні відвідав Херсонщину

Т.в.о. голови обласної державної адміністрації Сергій Козир провів робочу зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Латвійської Республіки в Україні паном Юрісом Пойкансом.

Також на заході були присутні Постійний Представник Президента в Автономній Республіці Крим Антон Кориневич та перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Бутрій.

У ході зустрічі сторони обговорили шляхи співпраці в соціально-політичній, економічній та гуманітарній сферах.

«Відносини України та Латвійської Республіки мають високий рівень довіри, а країни Балтії є стратегічними союзниками України у питаннях захисту територіальної цілісності, протистояння російській агресії, а також пришвидшення європейської та євроатлантичної інтеграції України. Зокрема, для нашої області, яка межує з  тимчасово окупованою територією АР Крим, необхідна міжнародна підтримка», - зазначив Сергій Козир.

У свою чергу Юріс Пойканс відзначив, що Латвійська Республіка зацікавлена в підтримці та подальшому розвитку співпраці в різних сферах, зокрема, важлива консолідація зусиль міжнародної спільноти щодо Кримського питання.

У рамках поїздки пан Посол та Постійний представник  Президента України в АР Крим Антон Кориневич  також відвідають  КПВВ «Чонгар» і «Каланчак» та зустрінуться  з вимушено переміщеними особами.Корисні посилання