Нагороджено переможців інноваційного проекту «В долонях степу та Дніпра»

12.05.2017 11:59:55
Нагороджено переможців інноваційного проекту «В долонях степу та Дніпра»

11 травня в історико-розважальному комплексі «Зелені хутори Таврії» (м.Гола Пристань) відбулося святкове нагородження переможців інноваційного проекту для учнівської молоді «Обласний профіквест «В долонях степу та Дніпра».

Учнівська молодь - а це понад 200 учасників із усіх районів Херсонської області, 20 квест-команд, - брала участь у проекті з квітня 2017 року. Для «профіквестівців» були організовані експедиції команд за прокладеними ними ж маршрутами,  вони взяли участь в  укладанні «туристичного путівника» – у формі інтерактивної карти у блозі проекту, розробленні та реалізації PR-кампанії власного екскурсійного маршруту та туристичних об’єктів рідного краю.

Учасників проекту -школярів та кураторів проекту з числа працівників центрів зайнятості, бібліотекарів та педагогічних працівників – привітали почесні гості свята та його організатори: керівник апарату облдержадміністрації Володимир Клюцевський, директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов, директор КЗ «Херсонська обласна бібліотека для дітей ім. Дніпрової Чайки» Херсонської обласної ради Анна Бардашевська та інші.

Окрім безпосередніх учасників Профіквесту, на захід були запрошені керівники районних та міськрайонних центрів зайнятості, краєзнавці та фахівці туристичної галузі – і як гості, і як учасники журі, що оцінювали презентаційні виступи квест-команд проекту.

У вітальному слові Володимир Клюцевський підкреслив: «Дійсно, безмежні красоти нашого краю – це те, що ми повинні цінувати, чим повинні пишатися, розвиток туризму, культури, духовності, підняття патріотизму, українського національного духу».

Ініціатори цього інноваційного проекту - Херсонський обласний центр зайнятості та Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки, а його співорганізаторами стали також управління культури обласної державної адміністрації, управління освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації, департамент інвестиційної, туристично-курортної діяльності та промислової політики та департамент з питань внутрішньої та інформаційної політики Херсонської обласної державної адміністрації, а також обласне відділення Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні.

На заключному етапі проекту команди-учасники демонстрували сценічні PR-презентації «Херсонський край мій вабить і дивує». Виступи команд супроводжувалися візуальними матеріалами, оригінальними вокальними й танцювальними композиціями, елементами театралізації, тож кожен із них перетворився на справжню виставу, що захоплювала глядачів і привертала увагу до неповторної краси рідного краю.  

Під час святкової програми дипломами та подарунками були нагороджені переможці у категоріях «Краща сценічна PR-презентація «Херсонський край мій вабить і дивує», «Краща PR-кампанія ПрофіКвесту» (командні змагання), «Кращий гід-екскурсовод» (індивідуальне змагання).

Гран-прі інноваційного проекту «Обласний профіквест «В долонях степу і Дніпра» за підсумками роботи протягом дії проекту (2016-2017 рр.) здобула команда Скадовського району.

Було відзначено і кращих координаторів проекту у містах/районах – із числа працівників районних/міських центрів зайнятості, фахівців дитячих бібліотек та педагогічних працівників, організаторів обласного проекту, - Подяками голови Херсонської обласної державної адміністрації та організаторів проекту.

Гостей свята очікував сюрприз – «туристичний ярмарок» у формі настільних та стендових презентацій, інсталяцій, створеної командами сувенірної продукції та окремих креативних рекламно-туристичних матеріалів.  А дітей-учасників проекту  зацікавили екскурсії по історико-розважальному комплексу «Зелені хутори Таврії»: ознайомлення з ремеслами та старожитностями Херсонщини, з майстер-класами майстрів народних промислів і ремесел.

Святкову програму та церемонію нагородження підготували і провели працівники Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки.Корисні посилання