Найкращих футболістів Голопристанщини вітали в стінах райдержадміністрації

26.01.2015 12:08:00
Найкращих футболістів Голопристанщини вітали в стінах райдержадміністрації

24 січня 2015 року в приміщенні Голопристанської районної державної адміністрації відбулося нагородження гравців футбольної команди “Вікторія”

(с. Бехтери). Перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Коротких від імені районної державної адміністрації, районної ради та Бехтерської сільської ради вручив спортсменам грамоти за вагомий внесок в розвиток футболу в районі. Варто зазначити, що футбольна команда “Вікторія” виборола звання чемпіона області в 2014 році та стала володаркою перехідного кубка незалежної газети “Новий день”.

На захід прибули голова Херсонської обласної федерації футболу В’ячеслав Богун, голова Голопристанської районної федерації футболу Сергій Курган, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Михайло Фролов, сільський голова Бехтерської сільської ради Михайло Бурак та голова футбольного клубу “Вікторія” Володимир Блакитний.

Сергій Коротких зазначив, що “Вікторія” – це перша футбольна команда району, яка з 1947 року, коли було започатковано чемпіонат області, завоювала почесне звання чемпіона. “Імена гравців та тренера команди стали легендарними в історії футболу Голопристанщини”, – зазначив перший заступник голови райдержадміністрації. Разом з тим, Сергій Коротких запевнив, що питання розвитку футболу в районі планується розглянути на колегії районної державної адміністрації, яка пройде в березні цього року.

В’ячеслав Богун наголосив на тому, що обласна федерація футболу приділяє значну увагу розвитку цього виду спорту на рівні районів. За його словами, на будівництво стадіонів на території області в перспективі будуть виділятися значні кошти. Голова Херсонської обласної федерації футболу привітав чемпіонів та охарактеризував їх як сильну, дисципліновану і активну команду. В’ячеслав Богун в якості подарунка вручив футболістам 10 м’ячів.

“Дуже приємно, що більшість членів команди — місцеві жителі”, – зазначив Сергій Курган. Голова Голопристанської районної федерації футболу привітав гравців з перемогою та побажав відстояти звання чемпіонів в наступному футбольному сезоні.

Перший заступник голови райдержадміністрації звернувся до гравців команди з проханням висловити свої пропозиції та побажання з приводу розвитку даного виду спорту в районі. Футболісти зазначили, що необхідна допомога в організації виїзних матчів та облаштуванні поля для тренувань.

Корисні посилання