«Нам Україна вище над усе!»

19.02.2016 09:31:37
«Нам Україна вище над усе!»

18 лютого 2016 року у комунальному закладі «Центр дитячої та юнацької творчості Каланчацької районної ради Херсонської області» відбувся районний марафон-реквієм «Нам Україна вище над усе!», присвячений Дню вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.

У заході взяли участь голова Каланчацької районної державної адміністрації Ганна Загорулько, голова Каланчацької районної ради Ігор Замма, начальник відділу освіти районної державної адміністрації Анастасія Калініна, учні та вчителі загальноосвітніх навчальних закладів району.

Звертаючись до присутніх, Ганна Загорулько наголосила на тому, що події на головному Майдані країни – це ціна, яку заплатила Україна за прагнення змінитися. Наш вічний обов`язок – шанувати пам`ять про Героїв Небесної Сотні, які без зброї вийшли на захист майбутнього, кращої долі нашої країни, боролися за воскресіння України для нас. Кожен із цієї Небесної сотні, як і всі люди, мав родину, друзів, захоплення, свої симпатії і свої невідкладні справи. Але поклик душі саме в цей час призвав їх до боротьби за вільну, демократичну, чесну Україну.

Під час марафону звучали тематичні вірші та пісні у виконанні учнів загальноосвітніх шкіл району, літературно-музична композиція «Молитва матері» (від учасників драматичного колективу «Скрєпки»), хореографічні композиції у виконанні учнів Хорлівської загальноосвітньої школи та народного хореографічного колективу «Живчики».

Корисні посилання