Напередодні свята Дня захисника України учні Генічеської школи №1 відвідали Херсонський краєзнавчий музей

18.10.2017 05:52:18

З метою розвитку почуття патріотизму на прикладах героїчних подій та особистостей Херсонської області, сприяння формуванню громадянської позиції як одного з проявів духовності нації, усвідомлення значимості таких понять як милосердя, підтримка та співчуття, виховання любові до Батьківщини та готовності захищати її незалежність та недоторканість, напередодні свята Дня захисника Вітчизни актив учнівського самоврядування Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області відвідав  Херсонський краєзнавчий музей та ознайомився з матеріалами експозиції «АТО. Хроніка війни»

Виставка побудована за ініціативою громадської організації «Українська єдність», ветеранів АТО та за участю волонтерського батальйону «Херсонська чайка», Центру допомоги учасників АТО при ХОДА та за підтримки Херсонської обласної державної адміністрації.

Ключовою лінію виставкового проекту «АТО. Хроніки війни» є фото, які тримають на собі основну напругу. Кожне з них має свою історію, своїх героїв, свою трагедію. Учні сприйняли цю виставку як своєрідний військовий репортаж подій із зони АТО за період 2014-2016 років. Це і є «хроніка війни». Головні теми проекту -  висвітлення волонтерського руху на Херсонщині, хроніка бойових дій на Сході України та участь в антитерористичній операції наших земляків. Так особливим моментом для дітей стала експозиція матеріалів батальйону Донбас, де учні побачили знайомі обличчя: Станіслава Стебакова, випускника Генічеської школи №1 та його побратимів, про яких вони дізналися працюючи над історико-краєзнавчою роботою «Віддані присязі».

Учні Генічеської школи №1 отримали незабутні враження від експозиції Херсонського краєзнавчого музею «АТО. Хроніка війни», відчули гордість за наших захисників та побажали миру нашій любій країні - Україні!

Корисні посилання