Нарада голови Верхньорогачицької районної державної адміністрації

10.12.2019 07:54:07
Нарада голови Верхньорогачицької районної державної адміністрації

 

09 грудня 2019 року, голова Верхньорогачицької райдержадміністрації Євген Ларченко провів щотижневу апаратну нараду за участі голови районної ради Геннадія Нестеренка з начальниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівниками організацій та установ району.

Під час засідання першочерговим до розгляду постало питання щодо дотримання вимог пожежної безпеки у загальноосвітніх навчальних, дошкільних та медичних закладах району.

Після обговорення даного питання, голова райдержадміністрації надав доручення керівникам відповідних закладів разом із селищним та сільськими головами, місцевим підрозділом ДСНС вжити вичерпних заходів щодо комплексу організаційних та практичних заходів, спрямованих на забезпечення та приведення у належний протипожежний стан навчальних та медичних закладів району.

«Це дуже серйозне питання, тому що діти та їх батьки, пацієнти та їх рідні, повинні вчитися, лікуватися в комфортних умовах і розуміти, що їхньому життю нічого не загрожує», - підкреслив Євген Ларченко.

Також обговорювався план роботи на тиждень, інші актуальні питання та заслухана інформація щодо реалізації окреслених завдань минулих тижнів.

 

Корисні посилання