Нарада з керівниками структурних підрозділів апарату обласної державної адміністрації

31.10.2016 16:33:55
Нарада з керівниками структурних підрозділів апарату обласної державної адміністрації

Сьогодні, 31 жовтня, проведено нараду з керівниками структурних підрозділів апарату обласної державної адміністрації, на якій обговорено виконання доручень керівника апарату обласної державної адміністрації В.Клюцевського за минулий тиждень.

Далі присутні перейшли до розгляду поточних питань. Зокрема, щодо організації виїздів комісій з вивчення діяльності голови Великолепетиської та Скадовської районної державної адміністрації; організації наради з електронного документообігу в обласній державній адміністрації; підготовки порядку денного засідання колегії обласної державної адміністрації, а також організації вручення почесних грамот та подяк голови обласної державної адміністрації до Дня працівника соціальної сфери України, та ряд інших заходів.

Під час наради начальник відділу управління персоналом апарату обласної державної адміністрації О.Сторчак повідомила про призначення осіб, які успішно пройшли конкурс на зайняття вакантних посад, а саме, головного спеціаліста відділу контролю управління з питань діловодства, контролю та роботи із зверненнями громадян, головного спеціаліста відділу управління персоналом, а також керівника патронатної служби.

Корисні посилання