Нарада за участі Голови Державної Казначейської служби України Тетяни Слюз

25.09.2015 08:32:51
Нарада за участі Голови Державної Казначейської служби України Тетяни Слюз

25 вересня 2015 року у залі засідань районної ради за участі Голови Державної Казначейської служби України Тетяни Слюз, начальника Головного управління Державної казначейської служби України у Херсонській області Сергія Нікольського, першого заступника голови райдержадміністрації Олега Онуце, голови районної ради Сергія Пацая, начальника управління Державної казначейської служби України Херсонської області Олександра Морозенка, представників сільських, селищних рад та розпорядників коштів місцевих бюджетів відбулася нарада з питань змін у казначейському обслуговуванні.

Голова Державної казначейської служби України розповіла присутнім про нововведення та зміни в Бюджетному Кодексі України.

З 1 січня 2016 року місцеві бюджети перейдуть на облік до державних банків по двом напрямкам: бюджет розвитку та власні надходження. З 15 вересня 2015 року Державна Казначейська служба України висвітлює на сайті всі платіжні доручення по кожному клієнту, щоб громадськість бачила, куди йдуть кошти.

Окрім цього, Голова Держказначейської служби України презентувала систему дистанційного обслуговування клієнтів через програмно-технічний комплекс «Клієнт Казначейства – Казначейство», яка впроваджується на базі клієнтів усіх головних управлінь Казначейства України в областях та місті Києві.

Метою системи є спрощення та оптимізації взаємодії розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів з органами Державної казначейської служби України, впровадження електронного формату обслуговування клієнтів з використанням надійних засобів електронного цифрового підпису та сучасних інтернет-технологій.

Нарада проходила у вигляді діалогу. Кожен із присутніх мав можливість отримати відповідь чи відповісти на задані питання щодо роботи казначейської служби.

Корисні посилання